Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 21.08.19 14:08

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Адреса: Україна, м. Київ, Героїв Сталінграда 20

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Вересень 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Всі посміхаються.

Говорити можна багато, але всі негативні відгуки написані на всі 100% правдиві, для мене особисто.
Просто запарювання мізків, аналогічно сектам,
*руководители* які такі успішні одягнені як з Троєщина, з нігтями різної довжини і без манікюру, ну не охоче віриться, правда?
У такого успішного Шемета був 3-х поверховий торговий центр, до якого приходила санстанція, якої вже не існує років 5. На питання яка в нього машина у нього лише відкрився рот і *я переважно катаюсь на таксі*, ну мало в це віриться. Лекція яку він вів 1,5 години було такою безглуздою і 'водною', лише в самому кінці, хвилин за 15 ми почули щось про компанію. Зайшла я на той сайт, а продукції там.. нууу товарів 30, ви серйозно?
На питання чому вже 40 хв 'води' відповідь була :'у нас європейська система навчання', дуже цікаво, вони знають, що європейці цінують свій час?
Відповідно враження склалось і на наступний день вже не хотілось іти і тоді Вам телефонують після лекції, питають чому Вас не було і починають розповідати, що потрібно пройти все і тд і тп. Я відповіла, що в мене немає 5 днів в запісі на бездарну трату часу, мені у відповідь тільки *Вам 19, а ви типу крутете носом, у вас немає стажу і ви не заробляє е 100 тис. грн., тоді нам немає часу на вас*.
Люба моя, Рассахацкая Т. В. ви явно не заробляєте 100 тис. і в свої 35-40 років, тому нам нема про що говорити, грубість це ваша захисна реакція, виявилось, що не всім можна на вішати макарони на вушка, як шкода((
Ваша невдала психосоматика не працює на всіх!
Тому вирішувати вам) Всім успіхів!