Відгук про роботодавця «Telmone» Добавлен: 21.08.19 17:31

Основна назва: Telmone
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Вінниця

Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про якісні товари, які неможливо придбати в звичайних магазинах. Наша мета: «Якісні товари в кожен будинок». Усі наші зусилля спрямовані на те, щоб ви зрозуміли і відчули, що товари, які ви купуєте в нашому магазині зроблять ваше життя легше, подарують позитивні емоції та відкриють світ незвіданого комфорту і досконалості. Щодня покращуючи і оптимізуючи нашу роботу, ми робимо все можливе для того, щоб відповідати вашим очікуванням і привнести у ваше життя новизну, зробити її легше і цікавіше.
Автор(-ка): Татьяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер з продажів
Дата початку роботи: Червень 2019 г.
Дата звільнення: Серпень 2019 г.

Удалось поработать несколько месяцев в этой компании. Могу сказать, что за такой короткий срок много чему научилась, хотя до этого уже работала в дистанционных продажах. Товар достаточно востребованный, вся информация доступна в программе, для клиентов часто проводят акции и так проще операторам. Есть масса дополнительных бонусов, даже выиграла плед!) Коллектив вообще очень позитивный, помогали при малейших трудностях. Хороший опыт для меня, возможно получится вернуться.

Не всегда получалось закрывать свой план продаж, есть ответственность за коллективную работу.