Відгук про роботодавця «kadium-group» Добавлен: 18.11.19 21:45

Основна назва: kadium-group
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Львів

Сеть магазинов; розничная торговля
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: ТМ
Дата початку роботи: 2014 г.
Поточна зарплата: $650

*Чудові корпоративи,в тому числі закордоном(хоча,хотіла б зауважити,що і в Затоці було круто (повний тиждень,та ще й можливість поїхати з сім'єю)
*Можливість кар'єрного росту (проте за останні два роки стало набагато складніше "піднятися" з ПК в ТМи,з ТМ в РД і тд.,)

*Як багато хто попередньо писав:"робота 24/7/31"-це ще легко сказано!!!!Інколи і цього часу тобі не вистачає!!!А як же сім'я, і побут,і час на себе????
*Море задач і завдань(непотрібних),які інколи просто валяться тобі на голову,а твої ПК вже просто скаженіють від кількості макулатури в "красной папке"!!!
Не буду пустостослівною:
-Чек-лист(скажіть,будь ласка,наші ПК-це продажніки,що заробляють гроші для нас всіх?!Чи бухгалтера,прибиральники,ревізори, товароводи?)До слова-колись 2 звітні тижні поміщались в одному "Отчетном листе",формату А4,а вся "красная папка в 1файлик)а зараз мільйон дублюючої інформації.
-Опис резервів(Даний процес для ТМа займає а середньому 1-3 дні на ТТ(я про неавто)!!!
А для чого вони взагалі???-Щоб своєчасно провести переоцінку ТМЦ?!А чому просто не можна запакувати товар по ціні (як колись),а при розпакуванні переоцінити по факту!!!)
-Переоцінка("А давайте,ми поставимо терміни по упакуванню демо в резерв,а потім,по закінченні резервування кинемо переоцінку того ж самого демосезону-ТМу й так нічого робити....")
-Або ще одна "задачка"-СТОК(чому після повного упакування резерву демо,ви виставляєте задачу по розпродажі "Стоку",який в основному вже в резерві....на складі...закладений резервами ще трьох ТТ).
І так можна продовжувати ще дуже довго!!!
Все би ще нічого....як би не "потолок" і так не в ринковій ЗП((((Колись працювала теж нелегко,але знала,що у сезон зірву "куш",а зараз все монотонно,а ще якщо аудит,то взагалі "печалька"....
Запитаєте:"Що я ще тут роблю,якщо все так погано?"...
Все просто-я люблю цю роботу,люблю свій колектив,і просто надіюсь,що все таки,щось зміниться на краще!!!!