Відгук про роботодавця «ООО "Фомальгаут-Полимин"» Добавлен: 21.11.19 11:58

Основна назва: ООО "Фомальгаут-Полимин"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: (044)490-35-85

Производство сухих строительных смесей, расфасовка цемента
Автор(-ка): Олег (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Є робота.

Хм.З чого почати?Два роки назад на всі керівні посади прийшли хлопчики з Хортиці з головним вірменчиком Каргановим...Рівень підготовки , якщо хтось не знаю , на рівні “копай тут і аж до вечора” це все поєднується з найвишуканішим матом і істериками.А так як директор по продажам,зам його і всі регіонали прийшли одномоментно то маштаб стрімко падаючого брєда мусите собі представити!....про такі “мелочи”як смарт ,на словах ніби всі знають а по факту “бля сделать всем отчет до понедельника а то всех выебу!Ааааа....суки понятно вам?...ааааа”...який звіт?продажі по дістрам,брендам,категорім?по області?чи по Епікам? до якого часу?і тд.. то все фіг його знає ),ці “профі” плюбляють вайбер конференції на яких якось Карганов захрип від крику ... з 25 ТМ-ів є 19, а звільнилось за рік 14...при тому пацани руководители вмудряються списувати на пянки,затрати і командіровки по 200.000 на рік (привіт лохам Рублюку і Єжову)...зп в перід листопад -березень 4000 і фсссьо, не кашляй,в сезон місяць 14 а другий 5)....в середньому на 8-9 виходить ...як промікам в Епіку на херових конторах....можна ше слів 500 написати але думаю адекватні зрозуміли...P.S. Пацани я розумію шо було всім сказано хто не був на зборах той “блять,должен написать положительный отзыв на роботодателях ” але ж мати треба якусь повагу до себе і не писати тут всяку ерунду про супер компанію,правда?