Відгук про роботодавця «молоко от фермера» Добавлен: 09.06.20 12:07

Основна назва: молоко от фермера
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак

Продажа молочных ,кисломолочных продуктов питания,сыры и колбасы
Автор(-ка): Інна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Тут один негатив,позитиву за 5 місяців роботи не знайшла

Ось і я хочу залишити відгук про роботу в цій "компанії". Всі відгуки,які написано нижче, є дійсно правдою. Важкі графіки роботи (більше 14годин на ногах),відсутність обідньої перерви,порушення всіх вимог законодавства про працю,обман із виплатою заробітньої плати це все про цю "компанію".Не дивлячись на те,що кількість магазинів збільшується із кожним місяцем,на персоналі економія. Коли вас братимуть на роботу продавцем, то вам ніхто не буде озвучувати ,що ви й прибиральник+бариста+гружчик+пекар+продавець в одному лиці. Тобто роботу маєте робити за 5 , а отримувати ніяких доплат ви не будете,навпаки із вас вирахують і те,що ви кровно своїм трудом тут заробили.Вираховують за недостачі по переобліках. Дуже цікавим є той факт,що бугалтерія ніколи не уточнює,якого саме товару та на яку суму не вистачає.Бухалтерія тут нечесна, мутять, аби тільки простим продавцям зменшити і без того мізерну з/п. Тепер щодо регіонального менеджера Мінькевич Анастастасії, погоджуюся із коментарами нижче на всі 100%. Багато людей вона образила і багато хто через неї пішов із роботи,я одна із них. Анастасія поводить на магазинах себе так,наче вона є засновницею мережі і всі магазини вона відкрила за свої кошти.Даний співробітник є зовсім некомпетентним у своій роботі. Раз вона нас допекла і ми змовилися зміною,як тільки вона прийде задавати різні питання,щодо продукціі,щодо строків її реалізації,щодо сфер роботи магазину. Коли ій задавалися питання,вона явно нервувала,не могла конкретно відповісти ні на одне із них,користуючись тим,що займає посаду регіонального менеджера,почала на всих кричати та закривати всім роти.Ми всі сміялися із неї поза спиною,як із посміхоська.А регіональний менеджер- це обличчя багатьох магазинів. Настя, будь людянішою,скількох людей ти образила,принизила,висміяла-це не професйно по крайній мірі і да,кари Господньої теж побійся,бо сьогодні ти РМ ,а завтра -прибиральниця.
Дуже нечесно та підло керівництво поводить себе по відношенню до простих працівників. За мізерну зп,тут із тебе вижмуть всі соки і можуть в потрібний їм момент викинути на вулицю,багато таких випадків було.Я рада дуже,що звільнилася,бо ті 5 місяців,які я тут пропрацювала були кошмаром і адом.Дуже гіркий досвід здобула.Тому всі,хто шукає роботу читайте відгуки і не вірте в те,що вам обіцятимуть. А вони обіцятимуть золоті гори,адже зараз звільняється дуже багато людей. Не витрачайте свій час,здоров'я ,нерви на цю непорядочну та брехливу "компанію".