Відгук про роботодавця «Tommy University» Добавлен: 23.08.20 11:23

Основна назва: Tommy University
Інші назви: Tommy
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Адреса: Україна, м. Львів

Tommy University - онлайн-университет. Учит профессиям из сферы маркетинга, программирования, управления и дизайна. Основан в 2019 году.
Автор(-ка): Ксюша Михайлова (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Липень 2020 г.

Привіт! Мене звати Ксюша, я дизайнер. Місяць тому почала працювати у Tommy University, тож ділюся своїм фідбеком.

До роботи я не була знайома з Миколою. Спочатку мені запропонували тестове завдання, яке я успішно склала, і в результаті ми почали співпрацю. Зараз я є відповідальною за дизайн-частину (оформлення постів, статей, чат-боту та ін.)

Перше, що дуже подобається - це крута команда! Всі відкриті, комунікабельні, постійно на зв'язку. Всі один за одного, і саме це дає класний результат.

Другий аспект - це цікаві і різноманітні завдання. Раніше я вела теж один освітній проект, але подача Tommy мені подобається більше. Ми вибудували чітку систему, щоб отримувати найкращий дизайн-результат з мінімумом правок.

Третій - це зручна CRM-система, тому не виникає ніякого дискомфорту при роботі віддалено.
І так, щодо віддаленої роботи - я ніколи не працювала в офісі)) І Tommy не став виключенням. Всі поважають твій час, ти сам плануєш, коли зручно працювати. Звісно, іноді є мега-швидкі задачі, але ж не о 2 ночі))

Я не помітила жодних негативних аспектів.