Відгук про роботодавця «Waldberg» Добавлен: 29.09.20 21:17

Основна назва: Waldberg
Телефони: +38 (098) 922-39-11; +38 (095) 181-48-66
Адреса: Україна, м. Чернівці, вул.Пилипа Орлика 1Д

Оптовая торговля, дистрибуция, импорт, экспорт мебели; Штат: меньше 10 сотрудников.
Автор(-ка): Мар'яна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: адміністративний менеджер, HR
Дата початку роботи: Липень 2018 г.
Дата звільнення: Вересень 2020 г.

Пощастило працювати у компанії "Вальдберг" понад 2 роки.
Першопочатково займала посаду асистента керівника та адміністративного менеджера, та більше року працювала HR.
Про роботу залишились лише позитивні враження.
Це компанія для тих хто хоче та може розвиватися. Саме на цьому робиться великий акцент в компанії. Особисто я багатократно виросла в професійному плані та розширила свій кругозір саме тут. Саме мої керівники побачили мій потенціал та запропонували посаду HR-а, де від 0 проходили цей шлях зі мною, методом спроб та помилок, падінь та успіхів.
Колектив - це серце цієї компанії, і я вдячна перш за все, що вдалось познайомитись з такими крутими людьми та професіоналами своєї справи, які за цей час стали справжніми друзями.
Я працювала напряму з керівниками. Це люди, які відкриті до діалогу, лояльні до працівників та завжди шукають спосіб йти вперед, вводять інновації, прислухаються до побажань працівників.
Умови праці комфортні : затишний офіс, зручне розташування, вся офісна техніка, жодного залучення особистих ресурсів. Від недавна ввели можливість працювати вдома, що теж круто.
Тому всім, хто зацікавився компанією, бачить себе на якійсь з відкритих вакансій, почитав відгуки, які можливо і в когось були з негативним відтінком, та задумався, можу порадити лише одне - сходіть та самі подивіться, а тоді вже приймайте рішення.
Бажаю успіху))

Не назву це негативною рисою, проте варто зауважити, що у компанії є чіткий робочий регламент.
Робочий день починається в 9:00 та закінчується в 18:00, обід триває годину.
Є завдання з якими ви, можливо, раніше не працювали, їх теж доведеться вирішувати, але в цьому і полягає сенс навчання.