Відгук про роботодавця «Соловій-Транс, ПП» Добавлен: 15.10.20 21:21

Основна назва: Соловій-Транс, ПП
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +380 97 653-3047
Адреса: Україна, м. Львів

міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи
Автор(-ка): Діана Діана (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Аналітик
Дата початку роботи: 2020 г.

Надзвичайно задоволена роботою в компанії "Соловій - транс". 💙Цілком виправдано вона займає місце однієї з найкращих логістичних компаній в Україні і не тільки) 🔥🌍
Компанія росте і розвивається шалено стрімко, це просто неймовірні відчуття коли можна рости разом з нею 🏢🚚🚛✈️🚀
Роман Васильович (власник компанії) людина, яка змотивує, поставить правильні цілі і дасть ту платформу, на якій ти можеш себе реалізувати🔥😌 Такі люди мене надихають і дозволять повірити в свої сили🤩
Лояльний і справедливий керівник компанії, завжди готовий допомогти з вирішенням будь-якої проблеми.😎 Від нього завжди можна отримати корисну пораду)
А ще там крутий колектив🥰😇
Всі поважають думку один одного і готові допомогти в будь-якій ситуації! 😎🔥
Якщо чесно, я знайшла не просто колег, а хороших друзів💯🌹💚
Напишу ще про те, що всіх цікавить - заробітня плата! ☝️ Я притримуюся думки, що для людини немає нічого неможливого ❗🏆🎈
Хочете заробляти мільйони, будь ласка, компанія надасть всі необхідні інструменти для цього ☝️ направду, головне бажання✨🥇
Якщо чесно, я дуже хотіла написати максимально правдивий відгук! Для себе я це зробила! Мені подобаються тут працювати! Хоча, не так виразилася, я просто фанатію від цієї компанії💙

Нічого поганого не можу сказати