Відгук про роботодавця «Соловій-Транс, ПП» Добавлен: 17.10.20 18:41

Основна назва: Соловій-Транс, ПП
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +380 97 653-3047
Адреса: Україна, м. Львів

міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи
Автор(-ка): Віталій (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: логістика
Дата початку роботи: 2016 г.

Мене звати Віталій. В компаніі я працюю більше 4 років. Напрямок власний транспорт. логістика важкий напрямок, і потрібен час для входження в роботу, але є багато (коміків) які не можуть зрозуміти поставлених задач,що таке логістика, для чого сюди прийшли і перекидають свою невдачу, або тупість на компанію! Читаючи відгук від Тетяни, повний абсурд. Ця дівчинка стажувалася в нашому відділі! Всі дивувалися, для чого іі залиши. Шкода, керівники дають можливість себе реалізувати, а коли (ВОНО Є ДУБОВЕ) фірма зразу виновата.Дівчинка після декрету вийшла в люди, результату ми ( менеджери) від неї не отримали навіть мінімального, хоча просили керівника не тратити час на неї. МИ БУЛИ ПРАВІ!!! Ця фірма вчить працювати і готують для спілкування з замовником, промальовують різні тести і цікаві задачі. Нам, старим менеджерам цього не хватає, керівництво більше виділяє часу для молодих. А хтось це розуміє як ( шторм) Професійна оцінка в ЛАРДІ. Хто розуміє , той оцінить.
Ложкою дьогю можна спортити бочку меду!!!
Писати можна різне, моя оцінка про компанію СУПЕР
Є проблема одна, власник забагато купляє вантажівок.
Відгук Діанки, це відділ в якому стажувалася Тетяна.

все ок