Відгук про роботодавця «Агентство Мерчендайзинга» Добавлен: 28.10.20 12:13

Основна назва: Агентство Мерчендайзинга
Інші назви: ЧП Петров
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Хмельницький, М. Шепетівка

Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)
Автор(-ка): Вікторія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Вересень 2020 г.

Надія на заробітну плату;
Бажання працювати

Всі відгуки про те що це лохотрон правда! Спочатку супервайзер Юлія скинула два коротких відео як працювати, але щоб увійти до програми потрібний був пароль та логін який звісно дали не правильний. Мені потрібно було 1 день (четвер) в неділю працювати. І тут вже телефонує інший супервайзер Вікторія і говорить що робота буде по середам і працювати треба ще із сайтом. Щоб ви розуміли ви йдете на роботу не знаючи що вам треба робити і як, і куди ту інформацію вносити. Коли вам потрібна допомога ви телефонуєте але це не означає що хтось підніме трубку і буде вам пояснювати, ви будете чекати 30 хв щоб вам передзвонили і за 15 с говорять що ви молодець все зробили. А коли ви вдома вам приходить смс що у вас штраф один взагалі без пояснення а другий що не виложений товар, але те що цього товару у магазині немає нікого не цікавить. От як підете і виправите гроші вам повернуть ! І тут йдеш виправляєш не розуміло що і питаєш а де ж заробляні кошти а вам так ой а у вас вже новий супервайзер всі питання до нього! І тут з'являється Денис який не розуміє чого до нього з претензіями мов йдете працюєте і все ок. Тільки мова коли кошти так ми уточнемо і з вами зв'яжеться представник. От і вір потім людям