Відгук про роботодавця «Liderstyle» Добавлен: 29.01.21 14:24

Інші назви: Tiens,Тяньши
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Ровно, вулиця Соборна, 17, Рівне, Рівненська область,

Поиск клиентов
Автор(-ка): Сергей Лозин (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер офису
Дата початку роботи: Лютий 2021 г.
Дата звільнення: Лютий 2021 г.

Нет положительних сторон

Туди дуже легко потрапити, вони говорять про підбір, але насправді він майже відсутній, ну хіба якщо ви вже геть нічого не тямите то вам відмовлять. Напряму не кажуть що потрібно робити, а тільки в загальних рисах розповідають. Потім потрібно пройти так званний "Запуск Менеджера" і там розкриваються всі карти. Виявляється, що завдання працівника це пошук клієнтів для китайської компанії "Tiens", яка і утримує це все кодло. Пошук клієнтів відбувається нав'язуванням та різними методами яким вони навчать, найбільший обман відбувається у їхніх так званих "Центрах відновлення здоров'я ", вони можуть звонити, можуть робити це під виглядом соцопитування на вулицях, проводити різні марафони онлайн і так далі, але метою цього вього є запис на обстеження. І тут все починається. Обстеження проходить на приладі "Intera-Diacor" з їхніх слів це чудо прилад який за 20 хвилин повністю покаже що у вашому організмі не так (саме обстеження триває 20 хв, а далі просто консультація з типу лікарем, просто вони кажуть що обстеження триває 1,5 години). Як це відбувається : ви берете в руки два металеві стержні, стаєте ногами на дві металеві пластини, вам до голови прикріплюють також дві пластинки і це все під'єднано проводами до невеликої коробки яка під'єднана до комп'ютера. На комп'ютері є спеціальна програма яка показує що саме в цей момент обстежують, насправді це просто вирізані картинки з анатомічного атласу які просто ідуть по колу. Потім коли обстеження закінчиться, починають аналізувати що вийшло. І саме тут починають придумувати відсутні хвороби, якщо ви будуте скаржитись на щось ніби у вас болить спина наприклад у поясниці чи розкажете що колись у вас була якась хвороба чи травма то вам скажуть що саме в тому місці і є проблема. Потім вони пропонують комплекс оздоровлення БАД ами Tiens, тобто що вони все виправлять і таке інше, ціни на які космічні. Наприклад антиліпідний чай коштує 540 грн за упаковку, а часникова олія в пігулках більше 1100 грн. І звичайно ж людина починає боятися за своє здоров'я, адже її вміло "обробили" і вона купляє ці всі добавки без яких впринципі і так здорова. Ось такий бізнес, особливо вони заманюють до себе молодих людей, студентів.