Відгук про роботодавця «dias» Добавлен: 21.02.21 21:50

Основна назва: dias
Інші назви: салон краси /дільна ірина василівна
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: (063)322-51-23
Адреса: Україна, м. Львів, Вул Братів Міхновських 31А

Салон краси та перукарські курси
Посада: Адміністратор
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Нема

Ніколи в житті не писала подібних коментарів . Але зараз пишу це лише для того , аби ніхто з вас любі друзі не потрапив у цю жахливу компанію . Ніколи не думала що лише назва «Dias» , буде викликати у мене такі жахливі емоції . Доводилося працювати адміністратором школи краси. Скажу найголовніше тут для керівництва важливі лише гроші , окрім цього ні про що більше не може іти мова . Власницю Ірину Василівну ніколи не хвилює в яких умовах навчаються учні , на слова що щось потрібно докупити або взагалі закупити нове із матеріалів завжди лунали лише одні фрази - ми все маємо (це ідеться про протерміновані товари , які вже років як 2 потрібно було викинути у сміття ). Але по при це все , все у нас є і користуємося тим що маємо . Потік кадрів такий як там , я не бачила ніде ніколи в житті, мені здається що довше ніж декілька місяців 1,2,3, там не затримувався абсолютно ніхто. Якщо дорога Ірина Василівна вигрібе касу за тиждень до зарплати , ти потім сидиш і чекаєш ті свої гроші хто зна скільки , і її абсолютно не хвилюють інші . Викладачів ти шукаєш на день , два (дивишся у соц мережах , не зважаючи на те скільки досвіду , і наскільки якісні роботи , аби погодилися на копійки , такі які вона платить за проведення занять ) . Найбільше що мене дратувало у цій роботі , так це те , що кожного разу ти вислуховуєш докори учнів , які прийшли навчатися , тому що то в них протерміновані лаки розтікаються , то лампи не сушать , то ще купу нюансів , і ти нічогоооо не можеш зробити , оскільки ти адміністратор а не керівник . При пропонуванні курсів ти так все чудово розповідаєш , що школа надає абсолютно все : і матеріали , і моделей , і все все , а потім вона каже що учні мають всьо купувати самі . Про обсяг обов’язків я взагалі мовчу , мені здається вона хотіла повісити усі можливі і не можливі , аби не платити комусь іншому лишньої копійки .
Мені здається дуже зручно кожного майже місяця находити нову людину (оскільки спочатку ти маєш 5 днів навчання -Безкоштовно , а потім щей місяць який оплачуються лише в половину ) Просто порада від людини яка там працювала , ніколи не ідіть туди працювати . Відношення там на найнижчому рівні , і все решту теж .