Відгук про роботодавця «dias» Добавлен: 22.04.21 13:30

Основна назва: dias
Інші назви: салон краси /дільна ірина василівна
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: (063)322-51-23

Салон краси та перукарські курси
Автор(-ка): Inna (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Алміністратор
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

З хорошого тільки одне-Отримала досвід на все житя!!!!!!!!!

Dias -це жахливий салон,нікому не побажаю його відвідувати,і застерігаю тих людей які хочуть співпрацювати з тими жахливими і безсовісними людьми їх і людьми не назвеш це АФЕРИСТИ, як Дільна Ірина Василівна та інші люди які працюють на неї за її схемою!!!!!!!я досі не можу відійти від шоку який отримала працюючи Адміністратором у салоні Dias, Не влаштовують офіційно,обіцяють ставку 7000тис,випробувальний термін 3500 говорять що 1 місяць випробувальний!не дають навіть до працювати цього місяця,просто приводять іншого адміністратора якого знайшли не сказавши нічого!!! І говорять стажувати..,на моє питання чому я вам не підходжу????? конкретної відповіді просто не дають!!!!кидають на гроші,погрожують поліцією,та різними штрафами,працювати там це один стрес та нерви,та ваш час який витрачається даремно!!!Вважають себе преміум салоном, та наживаються на людях!(косметика якою роблять всі процедури -чистки лиця,та всі маски альгінатні і все решта - ПРОСТРОЧЕНО,Всі лаки для манікюру ПРОСТРОЧЕНІ,фарби та шампуні!!!! )
Люди-не вірте ні одному слову!!!!!!Дільна.І.В думає тільки про гроші, та немає ні каплі людяності!!!Не ведіться на її маніпуляції!!!