Відгук про роботодавця «Rental.ua» Добавлен: 02.03.21 21:04

Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Адреса: Україна, м. Київ, Гагаріна, -5

Прокат автомобилей по всей Украине
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Крім колективу з яким працював, жодних позитивних сторін. Офіс класний просторий з хорошим ремонтом. А умови роботи нижче плінтусу.

Компанія обіцяє одне:зп від 15000 грн.. в результаті, щоб заробити навіть 14000грн. потрібно працювати без вихідних. Платять 500грн/день мінус штрафи придумані, щоб менше платити. Вимагають дрес-код, при чому сам повинен все придбати за свої кошти. Ніхто з керівництва не цінить твою роботу: їм головне заплатити чим менше зп. Відпустка, лікарняні і взагалі хоч якийсь соц. пакет відсутні - все за свій рахунок, працевлаштування також відсутнє - все чорна зп. За 2 роки моєї роботи вони навіть не спромоглись попередити мене про звільнення: просто без пояснень вкоротили мої робочі дні, щоб я отримала не більше 6000грн. зп за місяць. Крім того, шеф під...ас, щоб я собі не знайшла роботу передзвонив всім іншим прокатним компаніям і облив грязю з ніг до голови. Ось така подяка керівництва ренталу за 2 роки вірної роботи. Керівництво га.но і жлоби, за 2 роки роботи підняли зп з 450грн/день до 500грн/день, графік з 9:00 до 19:00, тобто 10 годин без обіду. За запізнення штраф 300грн, однак якщо затрималась з клієнтом після 19:00 ніхто доплачувати не буде. Умови передбачені тільки на користь фірми, для працівника жодних умов. Керівництво в ніщо не ставить працівників, не цінує, не поважає, рахує за нижчий клас. Перспектив жодних. Тож, якщо не хочете відчути на собі «повагу» керівництва ренталу та свтнське відношення до себе, категорично не пропоную вам влаштовуватись в цю компанію на роботу: умови адські, а зп копійки: на нормальних компаніях такі кошти прибиральниці отримують.