Відгук про роботодавця «SeoProfy» Добавлен: 17.03.21 12:22

Основна назва: SeoProfy
Інші назви: Сео Профи
Адреса: Україна, м. Київ, N/A

Услуги по продвижению сайтов
Автор(-ка): Dmytro Syvak (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Sales Manager
Дата початку роботи: Лютий 2021 г.

Перше знайомство було коли шукав роботу з Польщі аби переїхати в Україну мені написала Юлія, скажу зразу, що мені зразу сподобалася фірма, тому що якщо себе HR вела професійно та дружньо це уже успіх фірми. Коли познайомився із Віктором COO який має великий  досвідом закордоном стало ще більше бажання працювати із такими професійними людьми. І тоді стало зрозуміло для мене, що я хочу саме працювати у команді SeoProfy! Якщо говорити за фінанси, то тут нема проблем, як домовлялися, так і отримую. Колектив дружній, молодий та має великі амбіції, а Team Lead's завжди готові допомогти, підтримати та вміють мотивувати. Офіс має все що необхідно для роботи та є чудовий гнучкий графік.

За (-) важко говорити, через те, що у кожного вони будуть свої, напевно для мене це те що фірма ще молода та розвивається, але з іншої сторони це (+), є можливість розвиватися та запропонувати свої ідеї.