Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 17.03.21 23:38

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Адреса: Україна, м. Київ, Юрківська, метро Тараса Шевченка

Автор(-ка): Талія Наталія (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Немає позитивних сторін роботи в компанії, бо компанія нікого не працевлаштовує

Запрошують стати незалежним дистрибютором компанії Tiens, розміщуючи неіснуючі вакансії.

Ну от по молодості та недосвідченості потрапила я на "співбесіду" і прослухала першу лекцію.
Старий облізлий офіс на вул. Юрківській у м. Київ, жодної вивіски, жодного комп'ютера, студенти і пенсіонери із анкетами в руках.
Потрапила я до Лободовського Віктора, який мило поспілкувався зі мною, подзвонив о 21! годині і повідомив, що мене прийняли.
Лекцію проводив Дем'янюк Богдан, вступне слово сказала Дем'янюк Ольга. На лекції роглядалися якісь примітивні речі, пан Богдан сказав, що Тієнс– офіційний постачальник ООН, Microsoft (в переліку постачальників на оф.веб – сайтах немає компанії Тієнс).
Вдома я почитала відгуки, натрапила на блог Павла Комісарова в youtube, вирішила боротися проти сектантів, блокувати вакансії і телефонувати. По телефону таким людям не можна хамити ні в якому разі, лише ставити логічні запитання, які змусять їх сумніватися.

На прямі запитання, чому ви обманюєте людей, відповідають розмито.
Стандартні відповіді:" Я розвиваю бізнес своїми руками, поки ви працюєте на дядю. Я впевнено йду до своєї цілі, поки ти лежиш на дивані". Одним словом, стандартні сектанські відповіді.

Вважають найманих працівників повними невдахами.

Підмінюють поняття "мережа". Кажуть, що мережа Тієнс те саме, що мережа АТБ))
Більшість "працівників", тобто "незалежних дистрибюторів" бідні, як церковні миші.
Вони зі своєї кишені оплачують оренду офіса (пошарпаної кімнати), рекламу (листівки, газети, інернет–оголошення), всі мотиваційні семінари.

Найбільше джерело прибутку керівників офісів – мотиваційні зустрічі. Коли церковні миші скидаються на поїздки. Є дистрибютори різних зірок 5*/6*/7*/8* і леви. Щоб стати вищим у системі, потрібно закупити продукцію на певну суму, побудувати мережу, тобто обманом змусити інших людей купити БАДи.

Часто бідолахи беруть кредити, залазять в борги. Адже існує обов'язка закупка продукції, оренда, поїздки та реклама.

Про продукцію окрема тема. Ви почуєте про "чудодійну силу БАДів, неймовірні зцілення". Темою здоров'я вони особливо маніпулюють.
Продукцію неможливо реалізувати ніяким іншим способом, тільки обманом. Звичайний кальцій TIENS коштує в кілька раз дорожче нід аналоги в аптеці. Яка адекватна людина таке придбає?
Так, декілька людей із Tiens заробляють, але ціною обману і втрати совісті. До речі, сумніваюся, що дохід "левів", перевищує 1000$. Інші в боргах, або 100–200$ максимум,