Отзыв о работодателе «dias» Добавлен: 22.04.21 13:30

Основное название: dias
Другие названия: салон краси /дільна ірина василівна
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Телефоны: (063)322-51-23
Адрес: Украина, г. Киев

Салон краси та перукарські курси
Автор: Inna (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Алміністратор
Дата начала работы: 2020 г.
Дата увольнения: 2021 г.

З хорошого тільки одне-Отримала досвід на все житя!!!!!!!!!

Dias -це жахливий салон,нікому не побажаю його відвідувати,і застерігаю тих людей які хочуть співпрацювати з тими жахливими і безсовісними людьми їх і людьми не назвеш це АФЕРИСТИ, як Дільна Ірина Василівна та інші люди які працюють на неї за її схемою!!!!!!!я досі не можу відійти від шоку який отримала працюючи Адміністратором у салоні Dias, Не влаштовують офіційно,обіцяють ставку 7000тис,випробувальний термін 3500 говорять що 1 місяць випробувальний!не дають навіть до працювати цього місяця,просто приводять іншого адміністратора якого знайшли не сказавши нічого!!! І говорять стажувати..,на моє питання чому я вам не підходжу????? конкретної відповіді просто не дають!!!!кидають на гроші,погрожують поліцією,та різними штрафами,працювати там це один стрес та нерви,та ваш час який витрачається даремно!!!Вважають себе преміум салоном, та наживаються на людях!(косметика якою роблять всі процедури -чистки лиця,та всі маски альгінатні і все решта - ПРОСТРОЧЕНО,Всі лаки для манікюру ПРОСТРОЧЕНІ,фарби та шампуні!!!! )
Люди-не вірте ні одному слову!!!!!!Дільна.І.В думає тільки про гроші, та немає ні каплі людяності!!!Не ведіться на її маніпуляції!!!