Відгук про роботодавця «ТОВ Свит-Буд ЛТД» Добавлен: 25.05.21 22:45

Основна назва: ТОВ Свит-Буд ЛТД

ООО "Свит Буд ЛТД" — компания, динамично развивающаяся на рынке оптовой продажи электротехнической продукции: LED-освещение, кабельно-проводниковая продукция, низковольтное оборудование и электрофурнитура.
Автор(-ка): Аня (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

З позитивного:
1. Хороший колектив (хоч і не на довго. Бо звільняються швидко);
2. Якісний продукт;
3. Оформлення з першого дня роботи;
4. Роблять невеличкі подарунки для дітей співробітників на честь дня народження;
5. Для деяких приміських співробітників близьке та зручне місце розташування офісу;
6. зп +/- в ринку.

Доброго дня!
Особисто для мене ця компанія була досвідом, але нажаль гірким. І ось чому:
1. Відношення до колективу - жахливе. На першому місці стоять гроші, а не люди чи клієнти. Штрафи для торгової команди часто абсурдні і не справедливі;
2. Директор Київського філіалу являється повним делітантом і неадекватом! Вибачте за вислови, але це так. Абсолютно не володіє знаннями та досвідом у плануванні та веденні продажів. Не вміє керувати персоналом і елементарно співпрацювати з колективом. Поводитьсь не як найманий керівник, а як власник всього холдингу. Він отримує задоволення від того, як принижує працівників. Якщо не в дусі, чи отримав догану від вищого керівництва, жростко зривається на людях. Такому "спеціалісту" терміново потрібно надати психологічну допомогу. І ні в якому разі не допускати до колективу і тим паче на керівну посаду;
3. Компанія грубо порушує Кодекс законів про працю. Особливо під час карантинних заходів. Більше того, збагачується на цьому. А елементарні зобов'язання на які мають законне право співробітники, не дотримуються;
4. Багато "своїх". Приводять родичів, друзів вищого керівництва. Ці співробітники по знайомству, часто дозволяють зайвого в бік персоналу, який працевлаштувався самостійно, без знайомств;
5. Плин кадрів, просто ШАЛЕНИЙ. Люди не затримуються там на довго. Або ж їх несправедливо, а часто і без підстав, звільняє керівник Київського філіалу. Він полюбляє так звані "корпоративи" (а насправді це просто п'янка та шатанія) щомісяця. І якщо Ви не п'єте чи не приходите 2-3 рази на це щомісячне мЄропріятіє, Ви в чорному списку. Як вам таке?)))) "Чистка кадрів" проходить у нього 1 раз на 3-6 місяців. Зазвичай, це від 3 до 7 менеджерів, звільняє. Всім шукачам роботи на нормальні умови праці, я не рекомендую працевлаштовуватись в компанію "Світ-Буд"! Ви втратите час та позитивні емоції. Натомість безкоштовно отримаєте: втому, нерви, та знецінення Вас, як спеціаліста. При мені 2 менеджери звільнились через нервовий зрив і все через вище перераховане.
Хто ж там працює, запитаєте Ви? Відповім:
- хто чекає візи на виїзд за кордон. Пересидіти так би мовити;
- кому зручно добиратись на роботу;
- любімчики керівництва (ТОПи та деякі торгові представники), з якими керівництво ділиться прибутком та не чесно присвоєними коштами за рахунок штрафів і порушення законів;
- люди, яким нажаль немає з чим порівняти умови роботи. Це молодь, яка ніде раніше ще не працювала і не знає як має професійно поводити та відноситись керівництво до персоналу. Які мають бути законні умови в компанії. Молодим спеціалістами, директор обіцяє "золоті гори", що підвищить зарплатню та підвищить у посаді. І так, він це робить. Але по-своєму. Переводить на іншу посаду (бо треба ж закрити вакансію, на яку ніхто не йде), навішує купу обов'язків і трішки більшу зп. Так би мовити, старайся-розгрібайся. Більше зп не дам, бо ти ж без досвіду на цій посаді. А я тобі такий шанс дав;
- не місцеві, котрі мають сім'ї та живуть на квартирах. В цей кризовий час в Україні з карантином та поганою економікою, важко знайти, хоч якусь роботу. А маючи сім'ю та обов'язок платити за оренду... Самі розумієте, доводиться миритися з цим;
- є ще категорія така: буду терпіти, бо стаж потрібно і не хочу псувати свою трудову книжку всього 2-6 місяцями роботи. Справа в тому, що формлюють тут з першрго дня роботи. Тому, попрацювавши місяць/два, розумієш, що треба бігти звідси. А запис не на довгий вже є в трудовій. Короткий проміжок часу роботи, псує репутацію співробітнику, як майбутньому шукачу роботи;
- залишаються працювати тут ті, хто, можливо раніше працевлаштовувались на такі ж погані умови та неадекватне відношення. Бо ті, хто працювали в хороших компаніях, де цінять професійні здібності, вкладають у співробітників та наділяють високою культурою, не на довго залишаться в Світ-Буд. Словом, є з чим порівняти.

Моя ціль написати правду. Щоб власники компанії та вище керівництво НАРЕШТІ звернуло увагу на ці факти!
Надто багато цінних та дійсно хороших професіоналів пішли з компанії, з цих причин.
Хороші моменти також присутні, вкажу в позитивній категорії.
Шкода людей, які мусили звільнятись, але прагли працювати та вносити професійний вклад в компанію та колектив.
Всім добра та наснаги.
Бережіть себе :)