Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 01.10.12 21:22

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Вінниця

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Вересень 2012 г.

Нема ніяких.Просто лохотрон!

Самий справжнісінький лохотрон.Їх "офіс"" знаходиться по вул.Театральна 20..2 поверх .під назвою Інформаційний центр капітал.Подзвонив до мене юнак і запитав чи не цікавить робота в офісі...оразу запропонував піти на співбесіду.я в інеті ввела назву компанії-такої нема..що вже насторожило.Прийшла на співбесіду,мені дали анкету,я її заповнила і потім запросили в аудиторію в якій обідрані обої,пару фоток,дошка і тіпа плазма для замилення очей.Сказали що подзвоняти..і чудо на наступний день я прийнята..Сповітили що тренінг в понеділок на 11.00.візьміть ручку,зошит і 2 фотокартки.Ніяких комп*ютерів в приймальні.мале поміщення.Жах.була на першому занятті.почали впарюват усіляку фігню.і так заучено.на питання не відповідали конкретно.За книжки нічого ще не казали..але думаю, що все було попереду!прийшла додому і прочитала відгуки про компанію...все зрозуміло.Таке відчуття як в душу насрали.Так жаль таких людей довірливих як я ,які просто потратили на цих придурків час.