Відгук про роботодавця «ФОРА» Добавлен: 30.11.21 14:46

Основна назва: ФОРА
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Вінниця, Героїв майдану

Торговля продуктами питания
Автор(-ка): Анонім анонім (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Двірник
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

👎👎🤮

щойноНОВИЙ м.Козятин Вінницька область.
Фора себе зарекомендувала не з самої кращої сторони, так як там не має добросовісного ставлення до працівників які там працюють! одним словом повне свинство! колектив не дружній двухлічний, деякі люблять лизати "Ж" керівнику, друг друга закладати! Не раз доводилось помічати що керівник з працівниками займаються такими ж плітками, обговорюючи і наводячи на конфлікти інших! окрім своєї роботи мені доводилось виконувати і чужу роботу, яку я не повина була робити, щей таке нахабне ставлення як до РАБА! з придирками, любі капості чи недостачу спихували на мене! деякі влаштувалися в "поплату" у них "пальці вєєром", особливо з клінінга приберальниць! "кума сестра сусідка і так д," все сімейство в зборі! ще ті Халявщиці які люблять доносити начальству! І щоб за них хтось поробив, часто конфліктують, томущо знають що взяточників ніхто не чіпає, керівник на них часто закриває очі! незважаючи що вони чіпають і заважають іншим працівникам) часто мені приходилось за них робити їхню роботу, якщо щось не так, постійно получала за це я, а не вони! Перед чиклістом і перевіркою всі дуже добрі і чемні! премії нікому ніколи не виписувались, хоча у ваканції писалось зовсім інше. Зарплату теж не доплочують, говорили одну сумму а плотиться зовсім інша, зато чіпляють обов'язків багато. Працівники часто міняються, ніхто там довго не затримується, кроми ср*колизників і взяточників. Я також мусила звільнитись під натиском керівника і той булінг який вона мені влаштовувала кожного дня. Керівник Олександра Абрамова не виконує свої обов'язки, не цінує інших працівників та їхню роботу.
З приводу товарів, деякі товари находила з давнім терміном, навіть бувало з плісіню та черв'яками, просто це дуже гарно покривається! Фора мені лишила дуже погані враження. 👎