Відгук про роботодавця «ФОРА» Добавлен: 04.11.23 21:22

Основна назва: ФОРА
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак

Торговля продуктами питания
Автор(-ка): анонімка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Команда

Часи змінюються і керівництво теж. В офісі HR зʼявилось - Ядчишина Оля. Це недокерівничка воєнного часу, яку вигнали з Сільпо у Запоріжжі, нажаль, підібрала Фора. Що таке робота з людьми під час війни їй невідомі, бо вона не працювала в таких умовах, як працюємо ми. Все "нове" в її роботі, це паралелі вчорашнього довоєнного з Сільпо. Що не слово "у мене в сільпо". Чого ж така класна керівничка не працює там, яка знає умови роботи Гугл) Клара, нам рекламують Гугл))) Цю тему вона задвинула коли вперше підключилась до зборів, але це останнє, що лунало від неї. Якщо хочеш більше зп, то читай за Гугл і радій їхній зп. Є жінка-кішка, а є керівничка-скло або невидимка, яка вміє мобіти і морально принижувати, погрожувати через камеру або в листах. Часи командної роботи пройшли, пішов злив класних спеців, але компанії байдуже і краще мати одну керівничку ніж команду. Грудень керівничка буде зустрічати з Гуглом, бо всі звільняться до того часу. Зп і вимоги неадекватні для сьогодення, але команда, це те що тут тримало багатьох.