Відгук про роботодавця «Все Двери» Добавлен: 25.12.21 21:30

Основна назва: Все Двери
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру

Автор(-ка): Олександр Ковальчук (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: Жовтень 2017 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Доброго дня, хочу залишити свій відгук про роботу в компанії Всі Двері
Моє ім'я Ковальчук Олександр Вікторович
Особистий номер телефону 097-27-96-056
Діючий працівник ВСІ ДВЕРІ
1 - закінчивши навчання в КНУ ім.Тараса Шевченка в 2017 році мені запропонували робуту за спеціальністю з окладом в 1 500 грн, як ви розумієте за такі кошти оплатити навіть проїзд в Києві майже нереально, дана компанія єдина відгукнулась на моє резюме(досвід здобутий в студенські роки, а також диплом магістру нікому не потрібен в нашій країні)
Дана компанія надає накращі знання в області дверної справи, десятки менеджерів, які працювали в даній компанії зараз успішні біснесмени, що змогли себе реалізувати саме завдяки досвіду отриманому в даній компанії
2 - Колетив компанії прекрасні люди, які особисто мені ніразу не відмовили в допомозі
3 - з приводу не виплати заробітньої платні та штрафів
за 4 роки роботи в компанії мене особисто ніразу не було оштрафовано, завжди був знайдений компроміс який влаштовував і клієнта і мене як менеджера
ні один менеджер на моїй пам'яті не був звільнений по статті через не вихід на роботу, чи недостойну поведінку(Завжди знаходився компроміс)
Тепер хочу прокоментувати коментарі з приводу керівника Київського регіону Чапіної Антоніни Іванівни
Це професіонал найвищої проби, який до останнього відстоює своїх менеджерів,
За моєї пам'яті вона ніразу не узгодила, мінус за рахунок менеджера(навіть якщо він реално неправильно оформив замовлення)
всі відгуки залишені в її адресу вважаю повною нісенітницею, і дуже пишаюсь тим, що можу назвати її своїм керівником і вчителем, з усіх сторін це дуже прекрасна людина, для якої її менеджери це не просто рандомні люди, які працюють під її керівництвом, а щось накшталт сім'ї за долю якої вона дійсно переймається

Негативних сторін за період роботи не виявив