Відгук про роботодавця «Агентство Мерчендайзинга» Добавлен: 06.01.22 16:35

Основна назва: Агентство Мерчендайзинга
Інші назви: ЧП Петров
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Львів

Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)
Автор(-ка): Оля (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Марчендайзер
Дата початку роботи: 2021 г.

Виплачена остання зарплата,і те,що я там більше не працюю

Почну з фото залишків товару,їх не хочуть давати,за відсутність фото штрафують,нікого не хвилює,що в кожного своя робота,і в продавців не завжди є час їх тобі пред'явити,далі це Екл,це окрема тема,в кожному відділу треба знайти людину,яка буде тобі давати код,і не одну,а декілька,так як в мене було 4клієнта на одному відділі,то я мала знайти 4людини,а прикол в тому,що відділ невеликий,і там від сили працює 2-3людини,ну нікого це не хвилює,і нікому нічого ти не докажеш,бо начальство сидить вдома,або на офісі,і розказує тобі,що якщо ти не можеш знайти людей,значить ти поганий мерч,далі фото товару на складі,і тєлєжкі з товаром,склади на торгових точках великі,там завжди смердить,холодно,а ти маєш знайти свій товар,хоча по перше він не завжди є,і в перемішку з просроченим товаром,його ніхто не забирає,а працівники просто складають на склад,там де привозять новий товар.Ще проблема його вивезти,якщо його багато,і ти фізично не можеш його підняти,то тобі ніхто не допоможе,бо це твоя робота,і тобі за неї платять,а платять 15-20грн за один звіт ,а роботи на години 2,потім починається саме цікаве,це -задачі і рекламації,їх ліплять буквально за все,забагато фото,замало фото,не видно цінник,навіть за те,що товару на точці мало,і ти довісив інший товар поряд,просто,щоб не було пустого місця.Постійно дзвонять з перевірками,програма постійно тупить,по 3раза переставляєш час початку роботи і час закінчення,по 3раза перепроводять звіти,і знімають кожного разу гроші,і виходить,що ти проїздив більше грошей ніж ти заробив.Задумайтесь перш ніж сюди потикатись на роботу