Відгук про роботодавця «ФОП БІЛЯВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ» Добавлен: 05.02.22 09:51

Основна назва: ФОП БІЛЯВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
Інші назви: ДоброДім
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Телефони: +380983283305

Ми втілюємо всі наші мрії в реальність за рахунок клієнтів. Ми прораховуємо кожну деталь щоб якомога більше витягти з клієнта грошей. Ще на початку ремонту ви ще не уявляєте з ким зв'язалися. Не думайте, що ми вам робитимемо ремонт. Ми будемо вдавати, що вміємо робити ремонт. Ми зробимо все можливе, щоб виманити у вас ваші гроші. Ми будемо вас використовувати і доїти як дійних корів. Ми зробимо все, що вас заплутати і ще більше залякати. Адже тільки тоді ви виконуватимете те, що нам потрібно. А від вас нам потрібні тільки ваші гроші.
Автор(-ка): К несчастью бывший клиент (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Нет одни минусы

Остерегайтесь данной компашки. Работают на рынке отделочных ремонтных работ в Киеве и Киевской области. Называют себя профессионалами но это обман и враньё. Работают как ФОП Белявский Валерий Валерьевич. Обворовываю объекты. Завышают счета на материалы. Деньги полученные за ремонт тратят не по назначению. Взяв деньги за работу на перед, отказываются выполнять условия договора. Смеясь в лицо Белявский заявляет что ему наплевать на договор. Не верьте сладким словам Белявского, Мулявки и казалось на первый взгляд порядочного проектного менеджера Александра. Все они проходимцы. Шаромыжники. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ