Відгук про роботодавця «Украинская Мебельная Марка» Добавлен: 21.02.22 10:25

Основна назва: Украинская Мебельная Марка
Інші назви: Українська Меблева Марка (Octo Via Group,Екопродукт Рітейл)
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: 096-904-84-94, 096-501-16-44
Адреса: Україна, м. Львів

Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта. Працюючи не перший рік на ринку будівельних матеріалів, наша компанія може з впевненістю гарантувати своїм партнерам та покупцям, що весь матеріал буде якісним, доставлено в зазначений час та за конкурентною ціною.
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2020 г.

Стосовно відгуку "Андрія", це брехня, Андрій, він же Руслан, який тільки стажувався та не працював ні дня, обурений що його не прийняли на посаду торгового представника.
Всі співробітники, які працювали в нашій компанії отримали 100% виплату заробітної плати, і це підтверджується відсутністю інших негативних відгуків. Заробітна плата і аванси виплачуються своєчасно, офіційне працевлаштування, за якістю продукції та адекватністю ціни слідкуємо на постійній основі.
Загалом, якщо людина налаштована на результат та прикладає зусиль для виконання обов'язків та досягненя цілей, то компанія прикладе всих зусиль для втримання такого співробітника.

Питання є практично в кожній компанії, і ми постійно працюємо над їх вирішенням і підвищенням рівня компанії в цілому.