Відгук про роботодавця «Украинская Мебельная Марка» Добавлен: 19.06.21 12:18

Основна назва: Украинская Мебельная Марка
Інші назви: Українська Меблева Марка (Octo Via Group,Екопродукт Рітейл)
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: 096-904-84-94, 096-501-16-44

Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта. Працюючи не перший рік на ринку будівельних матеріалів, наша компанія може з впевненістю гарантувати своїм партнерам та покупцям, що весь матеріал буде якісним, доставлено в зазначений час та за конкурентною ціною.
Автор(-ка): Давид (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер по продажам
Дата початку роботи: Лютий 2021 г.

Доброго дня, шановні читачі. Маю позитивний відгук о компанії, ТзОВ"Українська меблева марка" чи як скорочено "УММ". Прийшов на співбесіду, поговорили познайомилися. Мені ця робота подобається. Я розумію, що малий опит і т.д. Но через тиждень мене набрали і запропонували пройти стажировку. Що саме головне, керівник філіії Володимир Павлович душе файна людина. Мені такі подобаються. Все розказав, показав з ранку до вечора зі мною на телефоні,допомога щоб я міг більше навчитися і все це я приймав як належним чином. Перший місяць був тяжкий а потім все стало на свої місця, коли саме ти як продавець, знаєш свій товар, характеристик і т.д, далі було легко.
Мені подобається.
Якщо,говорити по все, що стосується виплат. Амортизація транспорту виплачується в кінці неділі, аванс в 15 числа, якщо тобі потрібно, все що я заробив з 3-5 число, без всякого обману. Офіційне оформлення, для мене це дуже важно.
Товар по прайс листу на 95% а 5% під замовлення, на це є причини для цього товару.

Для тих хто льє грязь на компанію і людей!!! ПРАЦЮЙТЕ і до вас питань не буде!
Хто як працює, той так і їсть!!!

Трохи далеко від мого дома. Живу на Шулявці а треба до Видубичів їхати.