Відгук про роботодавця «LeoDigital» Добавлен: 18.05.22 11:54

Основна назва: LeoDigital
Адреса: Україна, м. Київ, Саксаганского 17

Разрабатываем, продвигаем и оптимизируем сайты; пишем, снимаем, монтируем и размещаем любой вид контента, запускаем и ведем контекстную и таргетинговую рекламу в SMM и Google; создаем дизайн под концепцию и внедряем в проекты.
Автор(-ка): Колишній Працівник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: SMM
Дата початку роботи: Вересень 2020 г.
Дата звільнення: Травень 2021 г.

Немає і не може бити нічого доброго у роботі з Рубаном

Роман Рубан постійно змінює назву агенції, тому мій відгук скоріше про нього як про людину, адже у нього то Leo Studio, то Leo Digital, то Contraband, то Fathers, то він себе ще якось називає. Але назва суті не змінюї - зарплатню спочатку поатить все більшою затримкою, це при тому, що вводить правило, що ви отримуєте у вересні за липень і навіть по цих правилх затримує. А коли щзвільняєшься, то каже якщо не відпрацюешь скільки йому треба (хоча ніхто не оформлений) то вся ЗП згорає. В решті тебе звільняють із боргом у 3-4 місяці, влаштовують красиві проводи, кажуть яка ти цінна длдя компанії, а потім починають годувати завтраками. В решті решт Рома Рубан каже що компанія закрилась і створює нову, а зараз взагалі використав привід війни щоб всім все пробачити. Мій відгук про Рому Рубана та йогт Leo Digital чи як він там себе зараз назхиває - кидало ще те. Доречі дурить він не тільки співробітників, до паідрядникіи ставлення ще гірше, навіть замовників дурить де може. Це людина яка патологічно не може не красти.