Отзыв о работодателе «LeoDigital» Добавлен: 18.05.22 11:54

Основное название: LeoDigital
Адрес: Украина, г. Киев, Саксаганского 17

Разрабатываем, продвигаем и оптимизируем сайты; пишем, снимаем, монтируем и размещаем любой вид контента, запускаем и ведем контекстную и таргетинговую рекламу в SMM и Google; создаем дизайн под концепцию и внедряем в проекты.
Автор: Колишній Працівник (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: SMM
Дата начала работы: Сентябрь 2020 г.
Дата увольнения: Май 2021 г.

Немає і не може бити нічого доброго у роботі з Рубаном

Роман Рубан постійно змінює назву агенції, тому мій відгук скоріше про нього як про людину, адже у нього то Leo Studio, то Leo Digital, то Contraband, то Fathers, то він себе ще якось називає. Але назва суті не змінюї - зарплатню спочатку поатить все більшою затримкою, це при тому, що вводить правило, що ви отримуєте у вересні за липень і навіть по цих правилх затримує. А коли щзвільняєшься, то каже якщо не відпрацюешь скільки йому треба (хоча ніхто не оформлений) то вся ЗП згорає. В решті тебе звільняють із боргом у 3-4 місяці, влаштовують красиві проводи, кажуть яка ти цінна длдя компанії, а потім починають годувати завтраками. В решті решт Рома Рубан каже що компанія закрилась і створює нову, а зараз взагалі використав привід війни щоб всім все пробачити. Мій відгук про Рому Рубана та йогт Leo Digital чи як він там себе зараз назхиває - кидало ще те. Доречі дурить він не тільки співробітників, до паідрядникіи ставлення ще гірше, навіть замовників дурить де може. Це людина яка патологічно не може не красти.