Відгук про роботодавця «hotels24 - сервис бронирования гостиниц Украины» Добавлен: 09.09.22 16:10

Основна назва: hotels24 - сервис бронирования гостиниц Украины
Інші назви: хотелс, хотелс24, хотелс 24
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Телефони: 0 800 210-017
Адреса: Україна, м. Вінниця

Hotels24.ua - сервис бронирования гостиниц Украины онлайн и по телефону. Одна из самых больших баз отелей Украины, которая постоянно пополняется новыми гостиницами. Одной уникальной особенностью является предоставление туристам возможности забронировать отель со скидкой либо за полцены. Стоимость услуг по бронированию абсолютно бесплатна - никаких комиссий!
Автор(-ка): Вероніка Н.В. (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Супервайзер
Дата початку роботи: Липень 2019 г.
Дата звільнення: Серпень 2022 г.

Підчас війни компанія дала колосальну підтримку.
Багато людей почали писати відгуки бачу, але певно не дарма. Є сенс.
Я теж хочу зарекомендувати компанію як надійного роботодавця.
Багато класних слів не писатиму.
Вчасно платять зп, премії по заслугам, теплий офіс був (раніше, за новий не знаю). Люди між собою дуже дружні, компанія сприяє всім чим може аби тут була не суха робота. Тут є підтримка, є допомога в адаптації, якщо новенький.
Є корпоративи. Круті корпоративи на новий рік з корпорацією РІА, коли збираються 500 чоловік і гучно святкують в Гостевії. Але певно не нс часі говорити про свята.
Тут стабільно. Я виїхала закордон, але враження залишилися приємні. Повернусь в Україну, напевно повернусь і на хотелс.

В коло центрі буває текучка. Хоча розумію, то через напливу студентів, а по панів дає шанс навіть тим, хто без досвіду.
Гадаю варто цінувати свої ресурси і не витрачати час на таких ледарів, що не хочуть докладати зусиль щоб навчитися робити роботу. Тут бачу є відгуки деяких "неуспішних" стажерів. Ну, вибір в кожного свій.