Відгук про роботодавця «ROSHEN» Добавлен: 08.10.22 23:13

Основна назва: ROSHEN
Інші назви: Рошен

Крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской области 💘
Автор(-ка): Вера Ахмедова (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Колектив, покупатели, продукция

Не дивлячись на війну, і все жахіття яке відбувається навколо нас, керівництво Рошена - безлюдні, жорстокі, егоїстичні люди, які не на мить не цінують нашу працю і старанність. А саме Становська- яка завжди всім не задоволена, за лишню робочу годину-пояснювальна, всі все роблять не так, одна вона знає як потрібно робити.Очеретюк- яка також не допомагає персоналу, а лише рот відкривати вміє, і тисячу питань: а чого то не так, те не так, пишіть доповідні - по‘яснювальні і т.п. Глетченко - яка хоче вислужитися, приходячи з перевірками - за якусь незначну помилку- управлінське рішення, тобто штраф. Схаменіться, не будьте такими жорстокими, помагайте персоналу, вказуйте на помилки але навіщо штрафувати при першому зауваженні !!!! Невже мудре керівництво так робитиме? Ви самі розумієте який об‘єм роботи лежить на нас? Ви попробуйте самі з ранку виставити торти, тістечка, масло, зефіри , і відпрацювати ще до вечора! Ті вирізки на цукерки: кому вони окрім перевірки потрібні?