Відгук про роботодавця «Мистер Кронос» Добавлен: 09.11.22 10:17

Основна назва: Мистер Кронос
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Телефони: +38 044-221-01-19
Адреса: Україна, м. Київ, Україна Ярославський провулок, 1/3, офіс 4

Центр переводов и легализации «МИСТЕР КРОНОС» — переводческая компания, которая предоставляет высококачественные услуги лингвистов-профессионалов и входит в 10-ку лидеров переводческого рынка Украины.
Автор(-ка): Фукси (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Офіс-менеджер
Дата співбесіди: Листопад 2022 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Швидко призначили зустріч після перегляду резюме.

Співбесіду проводила рекрутер компанії Містер Кронос: бюро перекладів (MK:translations) Юлія Лобашова.
Ставила питання про темперамент, ідеальне місце роботи і чому звільнилася з попереднього місця і скільки там заробляла. Мої професійні якості, досвід, напевно, їй були просто не цікаві.
Після відповідей Юлія запропонувала поставити питання їй, проте на запитання про умови роботи дуже різко відреагувала: мовляв, пошукач сам повинен знати, куди йде. Взагалі протягом співбесіди ця пані поводилася нервово, підвищувала голос і переривала.
Я не бачу необхідності більш докладно говорити про цю співбесіду, тому що вона показала лише ставлення цього Бюро до потенційних співробітників (і до штатних, думаю, також).
Юлія надіслала листа, що я їм не підходжу. Чомусь у тому ж листі були посилання на послуги їх компанії. Невже вважають, що після того, як я побачила їх нутро, хоч і частково, я скористаюсь їх послугами або комусь порекомендую?
Невже пані Юлія вважає, що після того, як