Відгук про роботодавця «Суши Вок» Добавлен: 01.12.22 17:56

Основна назва: Суши Вок
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети

Суши Wok – сеть магазинов формата «take-away». Японская и китайская кухня.Доставка по Киеву.
Автор(-ка): Гість (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Серпень 2022 г.
Дата звільнення: Вересень 2022 г.

Немає

Додам всій відгук стосовно роботи в компанії "Суши вок"на Дружби Народів. Працював з серпня 2022 року. Не в якому разі не рекомендую розглядати в якості роботи! Умови жахливі. Замовлення розкидаються як вийде. Майже ніхто не прораховує логістику доставок. Тобто кур'єру можуть одночасно дати два замовлення, один бідя м.Либідьский, а інший в район м. Арсенальна і нікого не хвилює як ти їх рознесеш. Зарплата за замовлення за день видають, а от за години, які ж до того ще й применшують, спробуй забрати. Стосовно сумок для перевезення, окрема мова. Таке враження, що їх знайшли на смітнику, в них, не те що продукти класти, їх в руки брати страшно. І ще одне. В програмі кур'єра ціни вказані в російських рублях і це на восьмому місяці повномасштабного вторгнення! Компанія з 2019 року повністю перейшла на українську платформу, але методи залишились мокшанськими. Хоча можливо я помиляюсь, може для керівництва компанії це не війна, а "спец операція", а сумки не убиті, а "негативно цілі"!