Отзыв о работодателе «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 22.12.22 20:26

Основное название: Льонокомбінат GOLDI
Другие названия: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Телефоны: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Адрес: Украина, г. Киев

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор: Юрій Сергеенко (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: закрійник
Дата начала работы: Март 2022 г.

Доброго дня, хочу розповісти про свій досвід роботи в компанії GOLDI льонокомбінат. Мене звати Юрій, я працюю закрійником у закрійному цеху. Працюю не так давно, але поки що все влаштовує. Перш за все, тут офіційне працевлаштування абсолютно для всіх, чим може похвалитися далеко не кожне підприємство. Виплата заробітної плати два рази на місяць в повному розмірі на банківську картку. Ніяких сірих зарплат в конвертах, також все прозоро. Якщо хтось і писав про проблеми із виплатами, то зі мною такого ще не траплялося і колеги також говорять, що з цим дійсно все стабільно. Щодо самої роботи, то я ніколи не працював в цій сфері, але це виявилося не проблемою. Робота проста, мені все показали керівники.. Рівень заробітної плати також влаштовує, можна вважати його конкурентним у нашому місті.