Відгук про роботодавця «Політична партія "За майбутнє"» Добавлен: 31.12.22 00:05

Основна назва: Політична партія "За майбутнє"
Інші назви: Политическая партия "За будущее"
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Телефони: +380673322525

Українська партія, фінансована українським олігархом Ігорем Коломойським. Зареєстрована 18 липня 2008 року як «Україна майбутнього» 20 травня 2020 року змінила назву на «За майбутнє». Створена на основі депутатської групи «За майбутнє» з 22 депутатів. Очолив її колишній голова Одеської ОДА (2014—2015) та Волинської облради (2015—2019) Ігор Палиця.
Автор(-ка): Politic A (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

немає

На момент нападу Росії на нашу країну 24 лютого, партія заборгувала працівникам офісу гроші за 2 місяці. Вийшло так, що багато хто не зміг покинути Київ банально через відсутність у кишені потрібної суми готівки. Хтось не зміг вивезти близьких із небезпечної зони. Людям довелося пережити весь жах початку війни, залишаючись у столиці, коли інші встигли евакуюватися - щоденні бомбардування, диверсанти, ракетні обстріли, рашистські війська в Бучі, Ірпені, все це було відчутно буквально кожною клітиною тіла. Нас спеціально тримали на короткому грошовому повідку та нікуди не відпускали. І ці гроші нам так і досі не повернули. На всі запитання лише сніданками годували. Це все, що вам треба знати про цю партію