Відгук про роботодавця «ФБА Агент » Добавлен: 06.01.23 18:01

Основна назва: ФБА Агент
Інші назви: Fullfilemnt by amazon agent
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Телефони: 0976702830
Адреса: Україна, м. Львів

Компания занимается розничным e-commerce бизнесом, закупкой товаров у китайских производителей, доставкой в США и страны ЕС на склады FBA Амазон с последующей перепродажей товаров.
Автор(-ка): Андрій (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Лютий 2022 г.

Коли йшов працювати у компанію, то відгуків ще не було. З'явилися вони відносно нещодавно і видно, що спеціально. Не знаю, як би відреагував, як би на той час іх прочитав, тому дуже вдячний, що один не дуже розумний дехто почав писати іх не так давно. Я можу з повною впевненністю сказати, всі негативні відгуки-повна маячня.
Ще жодного разу мені не затримали заробітну плату. Керівництво лояльне.
Про тих співробітників, яких тут виставляють у поганому світлі можу сказати, що спілуквався з усіма- нормальні, адекватні люди. Мені ніколи не грубили за весь час роботи, ніколи не ображали. Коли потрібно-входять в положення співробітників.
А тому, хто пише ці відгуки можу сказати одне-досить вже чернити компанію, краще піди і знайди вже собі роботу, замість того, щоб сидіти тут, постійно строчити нові відгуки, слідкувати, коли хтось напише хороший, щоб одразу зайти та поверх написати свій поганий під чужими іменами. І ще одна порада: коли пишеш відгуки на якомусь сайті, то читай політику сайту, бо дуже палишся, що всі відгуки під разними іменами, містами та статями пише одна людина. Займися своїм життям, замість того, щоб жити життям компанії.
Всім хто збираеться йти сюди працювати- я дійсно раджу цю компанію.

для мене негативних сторін немає