Відгук про роботодавця «МакДональдз» Добавлен: 12.01.23 16:57

Основна назва: МакДональдз
Інші назви: Макдональдс, McDonalds, McDonald's
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food

Крупнейшая сеть фаст-фудов в стране. Гамбургеры и картошка фри, да - всё это они!
Автор(-ка): Анна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Вересень 2022 г.
Дата звільнення: Січень 2023 г.

Мало

Робота максимально важка. По-перше, ти там будеш універсалом : тобто не буде точного місця , де працюєш ( бігатимеш між готуванням картоплі в 40°, напітками, збиранням,касою , прибиранням ) . По- друге , занадто швидкий ритм , де ти маєш робити сто дій за секунду ( уявіть , що у вас десять заказів і вам потрібно зробити 15 напітків швидко , все правильно позначити , порозтавляти і так , як робот, робити далі і далі . По- третє , навіть коли немає замовлень і ти все зробив ( що дуже рідко ) , ти не можеш і 2 хвилини просто постояти і просто постояти » в нас заборонено стояти , трета щось робити » , іноді такий абсурд , що ти маєш робити хоча б вигляд роботи , але робити його ( протерати , допомагати всім інший » ти ж працівник універсал!») . По- четверте , умови праці : на кухні дуже жарко ( постоячи біля картоплі 2 години , ви будете червоні , потні і хотітиме пити і пити — + на постійній основі опіки ( через олію ) , можливі хвороби , якщо вам це важко. Постійно всі кричать , постійно всі прибори гудять , постійно ми запізнюємося — всі знають , що в Макдональдс дуже швидкі закази ( це фішка його ) , але щоб досягти цього відбувається максимальна експлуатація та обезцінювання працівника . І, до речі , менеджери це ті ж самі працівники , які отримують трішки більше зарплату ,але в 90% роблять ту ж саму роботу ( картошка , бургер і тд ) . Це робота підійде на короткий час , можливо студентам , але якщо є варіанти , краще не йти сюди https://www.vnutri.org/mcdonalds/