Відгук про роботодавця «Upsale.Me» Добавлен: 25.03.23 09:29

Основна назва: Upsale.Me
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Чернігів

Мы международный аутсорсинговый call-центр UPSale.ME. Компания, которая более 6 лет на рынке. Мы сотрудничаем со странами СНГ, Азии и Евросоюза. За это время мы расширились и открыли 4 офиса, а также активно развиваем удаленный формат работы, позволяющий нам обеспечивать работой менеджеров даже из дома.
Автор(-ка): Марія (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: оператор
Дата початку роботи: Січень 2023 г.

Після початку повномасштабного вторгення була змушена декілька разів переїздити і розуміла, що роботу можу шукати лише віддалену.
В цій компанії можна працювати з будь-якого міста і країни, головне, щоб був хороший інтернет.
Після того, як залишила відгук зі мною звʼязався менеджер, розповів про роботу і почалось навчання. Навчання швидке, доступне і можна його переглядати в будь-який час, що дуже зручно. Працюю вже третій місяць, спочатку було трохи важко, але супервайзер завжди на звʼязку, тому проблем не виникало. Зарплату виплачують вчасно (єдине, що першу отримала аж через місяць, зараз вже кожні 2 тижні). Зручний графік, бо можна корегувати з супервайзером навіть посеред тижня.

Перша виплата вийшла через місяць, але знаю колег, яким прийшла раніше. Залежить від числа, коли починати працювать.