Відгук про роботодавця «Prego» Добавлен: 01.04.23 11:01

Основна назва: Prego
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Обувь и аксессуары, украинский бренд
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Красиві обіцянки

Перш ніж йти в цю компанію і пахать як Папа Карло, навіть не 10 годин як табелюється, а 11 а то і всі 12, гарно подумайте. Тому що за годину до робочого дня, ти маєш відкрити магазин для прибиральниці, ну просто ти тратиш свій час, який не оплачується. Якщо ж Вам випало відкривати магазин з нуля, біжіть зразу звідти, пахати треба буде з 8 ранку по 9 вечора. Ми відкрили магазин за 5 днів, ніхто з керівництва не то щоб допоміг, не доплатив, навіть якийсь там тортик на відкриття не привіз. ЗП це взагалі хохма, адмін получає менше чим продавець, зато функціоналу більше в два рази. Ви будете і продавать, пакувати посилки на нп, а потім ті коробки перти туди, на ногах постійно 10 годин, так як присідати не можна. Обіду нормального немає, ви маєте собі купити одяг по їх стандарту, а ще вимагали купити всім однакові кросовки, на минуточку, в Скетчерс, туалетний папір також треба купляти самому😂 а саме смішне це ЗП, пообіцяли в перший «стажувальний» місяць 9000, хоча яке стажування, з перших днів ти будеш виконувати весь функціонал, а то і більше, ну заплатили 6500, і це за те, що ти видраював після будівників магазин, переносив на склад весь товар, привів магазин в людський вигляд, а потім ще і торгував. 6500 за місяць в 2023 році, після такої роботи ще місяць спину треба буде лікувати, чесно такого шоку ще не було ніде в мене. Ну і наостанок, вас влаштують офіційно, але зразу наголосять, що лікарняних і відпускних немає, ну супер. І на всі питання, одна відповідь: Якщо тобі щось неподобається, то ніхто нікого не тримає👍