Відгук про роботодавця «Word Factory» Добавлен: 27.04.23 18:17

Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Телефони: +38(066) 1173332
Адреса: Україна, м. Житомир, Адрес

копирайтинг, рерайтинг, переводы, интервью
Автор(-ка): Ольга Новіцька (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Лютий 2022 г.

Працюю в компанії 5-й місяць. Враження виключно позитивні. Що подобається:

- сама регулюю навантаження (беру стільки знаків, скільки зможу написати і не померти на півдорозі).

- різноманітні замовлення. Писала про і про квіти, і про спорт, і про блокчейн. При цьому зручно, що замовлення часто йдуть "пачками": тобто по 3-5 різних текстів, наприклад, на тему блокчейна. Перші тексти можу писати порівняно довго, бо знайомлюся з темою, зате наступні йдуть супер швидко.

- можливість попрацювати з відомими брендами. У компанії є дійсно класні замовники, відомі в Європі та світі.

- відсутність контакту із замовником. Брифуванням, ТЗ, уточненнями щодо ТЗ займаються менеджери. Я до цього не маю жодного відношення, і це прекрасно.

- компанія не співпрацює з авторами та замовниками з росії.

- виплати своєчасні завжди.

Із мінусів:

- неможливість додати роботи в портфоліо. Згідно із договором, я не можу використовувати тексти, написані у WF, у своєму портфоліо. Вимога цілком справедлива, бо права на текст, написані для WF, належать WF. Але деякі тексти дійсно було б круто мати в портфоліо).

- інколи бувають завдання "на сьогодні". Але від них можна відмовитися. Чи попросити змістити дедлайн. Менеджери часто йдуть назустріч.