Відгук про роботодавця «ТОВ "Мирбо-ЛТД"» Добавлен: 11.06.23 11:09

Основна назва: ТОВ "Мирбо-ЛТД"
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Телефони: +380632339840; 0632331180

Основним видом діяльності є 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Форма власності: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. Фірми "МИРБО ЛТД" присвоєно код ЄДРПОУ 39342111. Статутний фонд компанії ТОВ "МИРБО ЛТД" становить 200,00 грн. !!!! Це все, чим обмежується відповідальність цієї контори. Пишу тут відгук за рекомендацією органу дознання, слідчої Зеленової Л.О. Дніпровського РОВД.
Автор(-ка): Андрій Бабенко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Електрозварник ручного зварювання
Дата початку роботи: Жовтень 2021 г.
Дата звільнення: Листопад 2021 г.

Відсутні. Це шазрайська контора, де дібрались родичі її засновників та набирають ща об'явами людей "з вулиці", щоб використовувати як лармову робочу силу.

З перших днів роботи почалась дискримінація та травля відносно мене, тому, що я не є родичем жодному керівникові, а прийшов на роботу через вкрай скрутне матеріальне становище за об'явою в газеті "Пропоную роботу". Неоднократно з мене знущалися та погрожували вбивством Страшнюк Павло Григорович, бригадири Проць та Петренко. Після звільнення мені не виплатили ні копійки з мною заробленого, хоча примушували працювати на всіх роботах навіть не за спеціальністю.
Після мого звернення до Дніпровського райуправління поліції 03.12.2021р. до мене почав телефонувати начальник відділу кадрів ТОВ "МИРБО ЛТД" з телефону +380632339840, вимагав забрати заяву з поліції і погрожував вбивством та розправою над моїми рідними та сусідами. Телеграм цього вбивці @kk_privat
Там є його фотопортрет. 07.12.2021р о 21:29 я викликав поліцію та за фактом погроз вбивством написав ще одну заяву.
У Дніпровському РОВД відкрито кримінальне провадження за ст 190 КК України
Номер провадження 12021105040004516