Відгук про роботодавця «Волинська фондова компанія» Добавлен: 19.07.23 10:14

Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Телефони: 0332786500
Адреса: Україна, м. Луцьк

Продаж сільськогосподарської техніки
Автор(-ка): Lediw (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер з персоналу
Дата співбесіди: Липень 2023 г.

Немає

Погано, що, як зазвичай, перед зустріччю з директором не прочитала відгуки про компанію. Раджу всім це робити. Принаймні, якщо навіть прийдете на співбесіду, будете знати, що очікувати.
Отже, співбесіда. Директор, відразу зухвало відкинув моє резюме і дивився записи в анкеті, яку вони дають заповнити на рецепції. Пункти анкети - правда, з претензією на оригінальність, створені, напевно, якимсь відставним представником правоохоронних органів. "Хто ваші батьки" - наприклад. Ну, це- дрібниці. Посміялась, але заповнила.
Далі , директором:
- зухвало було зачеплено мій сімнадцятирічний досвід роботи керівником служби персоналу великого підприємства. Зрозуміла, що це є - недостатньо ( ????) для такої поважної організації, як Волинська фондова компанія)))
- було сказано, що на сайтах пошуку роботи реєструються тільки невдахи і нічого путнього там не знайти. Після цього відразу захотілося встати і піти. Але, залишилася, власне, з цікавості. Що буде далі;
-Head Hanging - це запорука, але не завжди. Можна вкрасти дорогого кандидата, а він виявиться нікчемою теж;
- взагалі , багато менеджерів з продажу - ній не варті, як і менеджери з персоналу, з якими він працював раніше, тому краще за нього ніхто не продавав і не хедхантив;
- менеджер з персоналу - це ейчар! Ново))) але не завжди знає бюджет і свою зарплату, я так зрозуміла)));
- кожна людина привносить в компанію свій досвід (позит/негат). Тому я не підхожу. Що поганого я можу привнести - не уточнив, позитивного немає - ви зрозуміли;
Мені порядком набрид цей сеанс публічного онанизму, і я зрештою, поцікавилася, чому це він не вважає мене фахівцем)))
- Ні! Ви - керівник, а керівник не зможе бути вже виконавцем. Я б вже не зміг.
Ну, тут хоть щось, більш -менш адекватне прозвучало)))
Загалом, прочитавши відгуки (пізніше, правда, чим це потрібно було зробити), і за результатами співбесіди, раджу:
- Читати відгуки і вибирати компанії з прозорими мотиваційними схемами і конкретними пропозиціями.
- Звертати увагу на особистість керівника. Вам з ним працювати. Люди з багатьма комплексами, завищеною самооцінкою і нереалізованими амбіціями, як в даному випадку, що відображається на поведінці, зверхньому відношенні до підлеглих і кандидатів, і поверхневим оціночним судженням - апріорі не можуть бути адекватними керівниками, навіть лінійними. Порада від ейчара). Рано чи пізно вам доведеться розпрощатися.
В моєму випадку я сприйняла цю співбесіду -монолог, як досвід.
Висновки робіть самі.