Відгук про роботодавця «Klingspor» Добавлен: 04.08.23 20:29

Основна назва: Klingspor
Інші назви: Клингспор
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання

Производство абразивных материалов
Автор(-ка): Дмитро (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Добрий продукт.

Мій досвід роботи в компанії ТОВ "Клінгспор".
Якщо ви дійсно хочете спробувати побудувати кар'єру у міжнародній компанії, то моя порада - шукайте іншу.
А якщо вже хочеш спробувати, то з часом кожне моє слово буде для тебе підтверджено.
Для початку дуже уважно підписуй усі документи при оформленні на роботу і якщо ти пройдеш випробувальний термін (а зурахуванням на останні події в компанії з відтоком працівників, скоріш за все ти його пройдеш), будь дуже і дуже уважним при підписанні контракту, який буде включати твою ЗП та додаткові умови. Бо потім, ти ні кому, ні чого не доведеш, тобі скажуть: "все згідно контракту".
"Плюшки" якими тебе заманять і будуть потім маніпулювати: авто та бонуси.
Почнемо з "вищих" ланок.
Якось останні роки з керівництвом у відділу продажів в компанія не складається. Керівників там попросту не має, бо керівник повинен думати не тільки за свою п'яту точку, а ї за своїх підлеглих.
І саме цікаве починається на соборах. За правилами компанії вони кожного місяця, але у воєнний час можуть бути зміни.
З більшістю "партнерів" ти справи не зробиш, тому що вони вже знають що таке Клінгспор... Чому написав партнери у лапках, тому що так і є. Бо партнерів там всього 2-3 і то ті яки скоріш за все заносять керівництву хабарі, щоб вони надали їм найнижчий умови та лобіювали їх. Дуже крута схема, щодо материнська компанія Клінгспор у Німеччині не знала про схеми відмиву коштів.
Ну а в загалі ти будеш під 100% контролем GPS на авто, GPS контролем на телефоні, якщо для себе це ок, тоді все гаразд...
Щасти тобі друже!