Отзыв о работодателе «DAN.IT Education» Добавлен: 27.08.23 11:24

Сфера деятельности: Услуги: Образование, тренинги, сертификация
Телефоны: (044) 290-22-44
Адрес: Украина, г. Киев, Київ

Курсы IT сферы
Автор: VLADISLAV NIZHYNSKYI (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2023 г.
Дата увольнения: 2023 г.

вид з вікна

ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ DanIT!!!
Втрата грошей і ГОЛОВНЕ ЧАСУ!!!
Обираючи школу шукав найдорожчий варіант з думкою про те що буде більше годин навчання, більше консультації і більше інформації. В реальності це купа теорії яку можна і в інтернеті безкоштовно знайти і ментори які не мають чи то бажання чи то компетенції для пояснення матеріалу.
І САМЕ “ГЕНІАЛЬНЕ” ЩО Я ТУТ ПОЧУВ ВІД ВИКЛАДАЧА: “ЦЕ ЛИШЕ ОЗНАЙОМЧА ЕКСКУРСІЯ, ВЧИТИСЯ ВИ МАЄТЕ САМІ!”. Ось так за 42000 грн я маю 7 місяців вчитись сам!!!
По факту 42000 грн я заплатив з рекламу у блогерів і гарний краєвид з вікна.

Трохи про сам процес навчання:
В групі було біля 25 чоловік, з них матеріал розуміло 2-3 чоловіка. Після 4 місяців навчання я і ще одна людина вирішили повернутись на пару тем назад в іншу групу, там ситуація така сама, із 25 чоловік розуміють матеріал 2-3 людини. Тобто проблема не в людях, а в програмі.
Саме смішне що одногрупнику сказали повернення на пару тем безкоштовне, мені назвали суму в 5000 грн. Після скандалу і мене перевили безкоштовно.
Зі слів ментора (який сам тут вчився) з двох груп в +/- 25 чоловік курси закінчило 8 чоловік.
ПРО ЯКІ 73% ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ СТУДЕНІВ ІДЕ МОВА!? ЧИ ЦЕ ПРО 73% ВІД 8 ЧОЛОВІК? ТОБТО ІЗ 50 ЧОЛОВІК РОБОТУ ЗМОГЛИ ЗНАЙТИ 6 ЧОЛОВІК.