Відгук про роботодавця «ARCE contact center» Добавлен: 22.11.23 22:47

Основна назва: ARCE contact center
Інші назви: ARCE, АРСИ, АРСІ
Телефони: Мирослава 0685120299 та Юля 0633962829
Адреса: Україна, м. Ровно

ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в Україні , Америці та Європі. Більше 400 співробітників компанії щорічно обслуговують наших клієнтів, та показують високий рівень свого професіоналізму . За останні роки наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер»,... »
Автор(-ка): Анонім Анонім (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Працюю в Арсі вже більше року. Як завжди кожен робітник знайде свої плюси та мінуси. Особисто для мене великий плюс це чудовий колектив: приємні колеги, супервізори та керівництво, яке може накричати(по ділу), та пожартувати
До речі, каву та чай нам вже подають постійно. Останнім часом влаштовують конкурси з призами, приносять вкусняшки. Це дуже великий плюс, можна відволіктися від роботи. Під час свят завжди прикрашаємо офіс. До зарплати є бонуси, відповідно твоя зарплата залежить лише від тебе

Мінуси як на мене. Робочі місця застарілі. Іноді приходиться міняти стільці щоб знайти зручний. Компи, клави і тд - старенькі, але радує, що робочі та зручні в користуванні. По бажанню можна принести свої :)
Субота та неділя найчастіше у всіх керівників вихідний, відповідно якщо в тебе складнощі, не завжди на це звернуть увагу :(
Основний мінус. Пора підняти зарплату, мова не про бонуси, а саме ставку