Відгук про роботодавця «Lucky Look» Добавлен: 28.11.23 18:58

Основна назва: Lucky Look
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Київ, Ocean Plaza

Розничная торговля головными уборами, солнцезащитными очками, аксессуарами
Автор(-ка): Ім'я (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Немає

Проходила стажування в цьому "магазині", і можу сказати, що коли ви входите до luckylook,готуйтеся до того, що кожен консультант буде лицемірно лизати вам та казати компліменти, навіть якщо окуляри та аксесуари вам не пасують від слова зовсім,тільки щоб продати, та отримати свої 5%. Нав'язують абсолютно нетрендові речі, які були в моді років 5 назад, не кажучи про окуляри, які я помітила, вони є і в їх конкурентів в цьому ж ТРЦ, це може означати що це зовсім не їх бренд?Це дивно.
І нарешті про саму роботу. Мені пообіцяли зарплатню від 16 тисяч, адміністратор казала що я зможу заробляти і під 30 тисяч, якщо буду виконувати план продаж. Я поцікавилась у коллеги, яка там вже працювала і відповіла мені, що вона поки не застала такого місяця, щоб вони виконували цей план))
Потім спитала ще у одної дівчинки про її зарплатню, вона відповіла що в неї колись виходило 6к за місяць.Це нормально зараз?) 6 тисяч гривень за те,що ти стоїш по 12 годин і навіть не маєш змоги присісти, тільки на обід. Це навіть нижче місячної ставки, яка є у законодавстві. Тетяна Туча-власниця мережі, якщо ви бережете своїх людей та відноситесь до них не як до рабів, то передивіться це питання, хоча з вашим відношенням до продавців-консультантів, не знаю чому ваша мережа досі працює.
Якщо у вас є гідність не рекомендую йти туди працювати.