Відгук про роботодавця «BIM Architecture and Engineering» Добавлен: 20.12.23 18:29

Основна назва: BIM Architecture and Engineering
Інші назви: BIM Leaders
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше

BIM поддержка проектных организаций Израиля в сфере архитектуры, инжиниринга, сетей и газоснабжения. Выдача проектной документации в сфере гражданского строительства.
Автор(-ка): NNN (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Позитивних сторін немає.

Якби можна було поставити мінус 100, тут було б мінус 100. Не готові оплатити роботу, що по факту виконана (щось на шахрайському). Пропонують принизливі умови праці. Усе, на жаль, розголосити не можу. Відношення до людей максимально розчаровує. Жоден спільний зідзвон з СЕО не відбувся вчасно, так цінується час працівників. Щодо оплат, виправдовуються якимись проблемами на стороні замовника, чим, до речі, псують репутацію замовника. Спілкуються як бидло, в тому числі із замовником - така унікальна корпоративна культура. Вміють тільки вимагати і розповідати казки. При цьому бюрократія та менеджмент всередині компанії на рівні державної установи 2010 року. Про розвиток в рамках фірми взагалі можна забути, як і про підвищення оплати з часом. Рости тут будуть тільки штрафи:) Дуже співчуваю тим, хто був змушений з тих чи інших причин погодитись на такі умови. Хочу застерегти і тих, хто розглядає можливість роботи в Бім лідерс. Не витрачайте свій час, нерви і можливість нормально заробляти гроші.