Відгук про роботодавця «BIM Architecture and Engineering» Добавлен: 27.08.23 14:57

Основна назва: BIM Architecture and Engineering
Інші назви: BIM Leaders
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше

BIM поддержка проектных организаций Израиля в сфере архитектуры, инжиниринга, сетей и газоснабжения. Выдача проектной документации в сфере гражданского строительства.
Автор(-ка): Анонім (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: архітектор
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2023 г.

У цій компанії надаються високоякісні умови роботи в офісі, а також забезпечується доступ до сучасних комп'ютерів з передплаченими ліцензіями.

Після відносно тривалого досвіду роботи в компанії хочу підкреслити, що тут обмежені можливості професійного зростання. Навіть при переході з посади джуніора на сіньор рівня, компетенції, достатньої для успішної роботи в справжній проектній компанії, не вистачає на таку ж саму роль . У компанії займаються виключно кресленицькою роботою, і питань розвитку професійних навичок практично немає. Керівництво компанії проявляє мінімальний інтерес до добробуту співробітників, постійно стверджуючи, що підняти зарплату не вдається через високу вартість ліцензій, через війну та інших проблем. Навіть демонструють емоційне збудження, щоб посилити ефект, але зарплатні ставки залишаються нижчими за середній рівень ринку. В результаті, якщо ви не продвинетеся до рівня менеджера, ризикуєте залишитися недооціненим спеціалістом. Раджу шукати можливість зміни місця роботи, щоб не марнувати даремно свій час.