Відгук про роботодавця «Сеть магазинов Family (ФОП Ковальчук)» Добавлен: 19.06.24 22:57

Основна назва: Сеть магазинов Family (ФОП Ковальчук)
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Автор(-ка): Гість (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Березень 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Атмосфера в самому колективі . Сам магазин.

Не рекомендую цю компанію . Відпустку не оплачують ,хоча чешуть що в них офіційно все . ЗП дно !!! При звільненні- ніхто не використану відпустку не виплатить. А от те що ти будеш підіймати магазин на 50% порівняно з минулим роком , і тобі ніхто дякую не скаже . ЗП буде така як у продавця . Хоча ти витрачаєш купу грошей із свого карману , щоб розвивати магазин, щоб було гарно. А ще максимально зневажливе ставлення з офісу . Наприклад - заступник генерального директора максимально не компетентна . Мавродій Оксана. Вона може подзвонити і напряму сказати що ти дура , бо не захотіла дати взятку органам перевірки, чи ще що ти там щось не відправила . Максимально зневажливе ставлення від офісу . Робочі дні без вихідних , без обідів . Якщо ти керуюча то ти ще і продавець , але тобі за це не доплатять, а ще й зп буде нижча. Дуже можна довго описувати . Але за рік роботи враження негативні , хоча сам магазин дуже хороший , і хотілося б далі працювати , якби не атмосфера з офісу . https://www.vnutri.org/family-cet-magazinov/#respond