Відгук про роботодавця «Смартлаб» Добавлен: 14.07.24 09:57

Інші назви: ООО «СМАРТЛАБ», лаборатория Смартлаб
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: (094) 953 42 68
Адреса: Україна, м. Миколаїв, Ukraine

ООО «СМАРТЛАБ» — это независимая медицинская лаборатория, лидер лабораторной диагностики на юге Украины. Широкий спектр исследований на собственной базе в Одессе, Николаеве, Херсоне, Белгород-Днестровком, Беляевке, Измаиле, Килии, Подольске, Раздельной, Рени, Черноморске, Южном.• общеклинические;• биохимические;• гормональные;• диагностика беременности и пороков развития плода;• опухолевые маркеры;• диагностика аллергий;• диагностика TORCH-инфекций и паразитов;• диагностика вирусных гепатитов;• бактериологические исследования.
Автор(-ка): Катерина Медічі (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2018 г.
Поточна зарплата: $23000

Працювати почала давно, ще до ковіду. Робота не складна, інформації багато, але за пів року можна все засвоїти і потім все іде на автоматі. Колектив - як пощастить. Керівництво - в більшості випадків підтримує. Навіть з початком війни робота була і зарплати не затримувалися. Зарплати взагалі не затримуються. Для мене це плюс. Штрафи не такі страшні, як ними лякають. Хіба що на початку роботи, але все одно, наставник буде перевіряти після тебе твою роботу. Робота до 14-15:00. Всі переробки оплачуються. На день народження, новий рік, весілля і річницю компанії дарують подарунки.

Колектив - як пощастить. Буває, що стає як друга сім'я. Буває, що через колектив хочеться звільнитися. Треба не мовчати, а звонити куратору і тебе переведуть на інше відділення. Частіше за все, керівництво іде на зустріч.
Окремий пункт - пацієнти. Здорові (головою) люди сюди не приходять. Буває дуже важко.
Навантаження - в залежності від відділення. Але чим більше у відділенні працює людей, тим легше.