Отзыв о работодателе «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 26.07.24 00:45

Основное название: Льонокомбінат GOLDI
Другие названия: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Телефоны: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Адрес: Украина, г. Ровно, Рівне, Льонокомбінат

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор: Юлія (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: Менеджер зі знанням англійської мови
Дата собеседования: 2024 г.

Немає

Хотіла би трішки розказати про це жахливе та токсичне місце.Спочатку була співбесіда, на якій питали більшу половину особистих питань, на які я взагалі не повинна була відповідати, але це ще квіточки. Приїхала на «стажування» (якщо це можна так назвати). Коли зайшла у кабінет, то зі мною ніхто навіть не привітався, не пояснив обов’язків, не показав абсолютно нічого. Просидівши хвилин 40, попросила одну дівчину, щоб да якесь завдання, на що вона відповіла «Я взагалі не те роблю». Ще хотіла б окремо написати про Романа ( менеджера з постачання невідомо чого), який як заступник директора навіть не підійшов за цілий день до мене, не розказав що і як, це просто жах. Нікому не раджу, не витрачайте свого часу!!!
https://www.vnutri.org/goldi/ -реальні відгуки